مشخصات فردی و زندگینامه
نام:جواد
نام خانوادگی:قدیری حاجی آبادی
پست الکترونیک:javadghadiri70@gmail.com
نخصص ها:فقه و اصول ، فلسفه ، علوم سیاسی

زندگی نامه

                                          (آنجا که عقاب پر بریزد        از پشّه ی لاغری چه خیزد)                                       
اینجانب جواد قدیری حاجی آبادی در شهر فلاورجان واقع در استان اصفهان به دنیا آمده و بزرگ شده ی شهر تهران هستم.
پس از گذراندن دوره ی دبستان و راهنمایی که همواره با نمرات عالی و کسب رتبه ی برتر همراه بود، در آزمون دبیرستانهای نمونه دولتی پذیرفته شده و مشغول تحصیل رشته ی ریاضی- فیزیک گردیدم. با اتمام سال دوم دبیرستان عزم حوزه نموده و وارد حوزه ی علمیه ی تهران شدم. در طول تحصیلات حوزوی ،دیپلم و پیش دانشگاهی را به صورت غیر حضوری به پایان رسانده و در آزمون سراسری دانشگاهها شرکت نمودم. سرانجام کارشناسی رشته ی فلسفه و حکمت اسلامی را در دانشگاه تهران و کارشناسی ارشد فلسفه و کلام اسلامی را در دانشگاه علامه طباطبایی  به پایان رساندم و هم اکنون دانشجوی دکتری رشته ی فلسفه ی تطبیقی دانشگاه شهید مطهری هستم. 
تحصیلات حوزوی را در تهران و قم و نزد اساتیدی چون آیت الله العظمی سبحانی ، آیت الله شب زنده دار، آیت الله شهیدی پور، آیت الله گنجعلی و حجت الاسلام سید باقر خسروشاهی به انجام رسانیده و سومین سال حضور در دروس خارج فقه و اصول را تجربه می نمایم. همچنین از اساتید فلسفه و کلام حوزه ی علمیه، به مانند استاد حشمت پور ، استاد مرتضی جوادی آملی ، استاد برنجکار ، استاد محمدتقی سبحانی و استاد رسول رضوی بهره بردم و توفیق حضور در جلسات تفسیر آیت الله العظمی جوادی آملی و جلسات اخلاق آیت الله تحریری و آیت الله مجتبی تهرانی و حجت الاسلام جاودان را نیز داشته ام. 
از جمله اساتیدی که در دانشگاه از ایشان بهره مند گردیدم ، استاد دینانی ، استاد کلباسی اشتری ، استاد عبدالله نصری ، استاد احدفرامرز قراملکی ، استاد کشفی ، استاد ذکیانی و استاد عبدالله صلواتی را میتوانم نام ببرم.
حقیر از سال چهارم طلبگی تا به حال مشغول تدریس بوده و دارای حکم تدریس سطح یک و  علوم عقلی می باشم. دروس تدریس شده شامل تجوید ، منطق  ، حلقات شهید صدر ، کلام ، اصول فقه و فلسفه است که در  حوزه های حقانی ، شیخ عبدالحسین و الغدیر انجام شده است. 
یک کتاب و یک مقاله نیز از اینجانب توسط همایش ملی مکتب فلسفی اصفهان برگزیده و به چاپ رسیده است.
علایق علمی و مطالعاتی حقیر به ترتیب شامل فقه و اصول فقه ، فلسفه ( فلسفه تطبیقی،فلسفه اسلامی،فلسفه غرب،فلسفه دین)، علوم سیاسی ،کلام اسلامی (کلام امامی،کلام جدید) و امامت پژوهی می باشد.